Pracownik Działu Sprzedaży

There are no translations available.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Odwiedzanie klientów w Polsce i za granicą
  • Branie udziału w targach zagranicznych
  • Budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • Znajomości programów z pakietu Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność oraz silna motywacja do pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póz. Zm.)